Siatkówka plażowa: po raz kolejny walczyli nad Balatonem

2011-08-12, Autor: Redakcja
Po raz kolejny tego lata nad Balatonem odbył się turniej siatkówki plażowej OPEN, w którym wzięło udział 7 par. Zacięta walka w każdym meczu świadczyła o wyrównanym poziomie zawodników.

W turnieju wygrała para Łukasz Czepczor – Michał Heliosz, która w finale pokonała parę Miłosz Jasiński – Rafał Gorzelany 2:1 (15:11, 16:18, 11:7). Trzecie miejsce zajęła para Grzegorz Musiolik – Robert Porwoł pokonując parę Grzegorz Niedzwiedzki – Łukasz Taterka 2:0 (15:8, 15:8 ). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz sprzęt sportowy ufundowany przez organizatora, którym był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Drużyny, które wzięły udział w turnieju, wystartują również 27 sierpnia, kiedy odbędzie się ostatni wakacyjny turniej siatkówki plażowej.