\"Trójka\" mistrzem powiatu w koszykówce

2012-11-27, Autor: gs, źródło: mat. pras.

Wodzisławskie Gimnazjum Nr 3 zwyciężyło w finałowych zawodach powiatowego finału w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych. Zwycięzców reprezentowali uczniowie klasy pierwszej sportowej o profilu koszykówka.

W meczu finałowym rozgrywanych w hali Zespołu Szkół nr 3 zawodów "Trójka" pokonała 32:21 Gimnazjum Nr 4 z Wodzisławia. W meczu o trzecie miejsce Gimnazjum Marklowice pokonało wodzisławską "Jedynkę".

Gimnazjum Nr 3 jako zwycięzca turnieju będzie teraz reprezentował powiat wodzisławski w zawodach rejonowych.