Wysokie zwycięstwo Odry nad Polonią Łaziska

2019-09-29, Autor: JK

Odra Wodzisław pokonała pewnie na własnym boisku Polonię Łaziska. W czołówce II grupy IV ligi duży ścisk. Po 8. kolejkach wodzisławianie tracą do lidera zaledwie 2 punkty.

Ciekawe ustawienie składu wyjściowego przyniosło pozytywny efekt. Odra Wodzisław zagrała bardzo dobry mecz. W 7 minucie zawodnik rywali dotknął piłkę ręką we własnym polu karny, co skutkowało jedenastką. Do karnego podszedł Dudziński, który nie pomylił się i otworzył wynik. Pierwsza połowa obfitowała w liczne przerwy, nie była ona zbytnio atrakcyjna dla oka, ale dało się zauważyć dobrą grę podopiecznych Adama Burka.

Druga część tego spotkania wyglądała o wiele lepiej. W 56 minucie Dudziński otrzymał fantastyczne podanie prostopadłe od Juraszczyka, które zamienił na drugą bramkę dla swojego zespołu. Podczas 78 minuty został podyktowany kolejny rzut karny, do którego tym razem podszedł Pikul i on również wykorzystał szansę. To właśnie ta jedenastka ustaliła końcowy wynik meczu, który wyniósł 3:0 dla wodzisławian.

Odra Wodzisław Śląski - KS Polonia Łaziska Górne 3:0

Bramki dla Odry:

7' 56' Dudziński, 78' Pikul

Odra Wodzisław: Wnuk, Słodowy, Krzyżok, Lalko, Szymiczek (Gać 79'), Sadio, Kasprzyk, Sarki (Dudzik 57'), Juraszczyk (Pikul 59'), Tarka (Musiolik 49'), Dudziński