Koszykówka: MUKS Poznań zdecydowanie lepszy od Olimpii
2

W dniu 22.10.2017r. koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski, w ramach 4 kolejki o Mistrzostwo I Ligi Koszykówki Kobiet, podejmowały we własnej hali zespół Pomarańczarnia MUKS Poznań.

2017-10-23 2633 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
III liga: Lider za mocny dla Unii
0

Kolejną porażkę mają na swoim koncie piłkarze Unii Turza Śląska. Tym razem podopieczni Józefa Dankowskiego przegrali ze Skrą Częstochowa.

2017-10-22 1579 Autor: PS, źródło: slzpn.katowice.pl
Liga okręgowa: Odra Wodzisław gromi rywala z Krzanowic
0

Wczoraj zostało rozegrane większość spotkań 11. kolejki Zina Klasy Okręgowej. Odrze Wodzisław przyszło się zmierzyć w wyjazdowym meczu z drużyną Klubu Sportowego 1905 Krzanowice. Piłkarze z Wodzisławia zaaplikowali rywalom 5 bramek tracąc przy tym tylko jednego gola.

2017-10-22 1829 Autor: PS
IV liga: Trzy minuty, które wstrząsnęły Bogumińską
0

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Bogumińskiej doszło do kolejnego meczu z udziałem zawodników Odry Centrum. Tym razem naprzeciw podopiecznych Bartłomieja Sochy stanęli zawodnicy LKS-u Czaniec.

2017-10-21 3815 Autor: PS
Nocne bieganie w błocie nie straszne dla zawodników Formy Wodzisław Śląski
1

W dniach 13-15.10.2017 r. blisko 2000 biegaczy zmagało się z błotnistą trasą Łemkowyny Ultra Trail. Pięć ekstremalnych dystansów (150, 80, 70, 48 i 30 kilometrów). Wśród zawodników pojawili się reprezentanci Formy Wodzisław Śląski.

2017-10-19 1809 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
III liga: Punkt zostaje w Turzy
0

Remis zanotowała Unia Turza w niedzielnym pojedynku ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a gola na wagę remisu zdobył nie kto inny jak Dawid Hanzel.

2017-10-18 2408 Autor: PS
Autorytety sztuk walki uczą młodzież z Wodzisławia
0

Wszystko zaczęło się jeszcze w czerwcu. Wakacje w Warszawskim Centrum Atletyki spędził Szymon Milion, treningi prowadził tam jeden z najlepszych trenerów MMA na świecie Mike Thomas Brown (trener Joanny Jędrzejczyk). Wtedy pojawił się pomysł, by sprowadzić gwiazdę światowego formatu do Czyżowic i Wodzisławia Śl.

2017-10-17 3720 Autor: PS
Siatkówka: Kolejne zwycięstwo ZORZY
0

W ubiegłą sobotę, 14 października siatkarki ZORZY Wodzisław Śląski w meczu 5 kolejki I Ligi Śląskiej podejmowały zespół GLKS Wilkowice.

2017-10-16 1893 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: Olimpia mimo prowadzenia po trzech kwartach schodzi z parkietu pokonana
1

Po przerwie w rozgrywkach koszykówki jaką miała drużyna Adama Kubaszczyka, do Wodzisławia przyjechała ekipa UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki. Niestety ostatnia kwarta sobotniego spotkania okazała się zabójcza dla zawodniczek Olimpii.

2017-10-16 1304 Autor: PS
Piłka nożna: Wyniki spotkań oraz tabele, III Liga, IV Liga i Ligi Okręgowe
0

Kolejne mecze rozegrali piłkarze z naszego powiatu. Sprawdźcie jak w ten weekend poszło naszym drużynom. Specjalnie dla was przygotowaliśmy podsumowanie piłkarskiego weekendu.