III liga opolsko-ślaska

Tomasz Bąkowski w Czańcu zaprezentował się rewelacyjnie
2

Odra remisuje w Czańcu. Świetny Bąkowski

Kolejny punkt do swojego konta mogą dopisać piłkarze Odry, którzy zremisowali z LKS-em Czaniec 1:1. W 39. minucie po "główce" Mateusza Krupy wodzisławianie wyszli na prowadzenie, a 10 minut przed końcem do remisu z rzutu karnego doprowadził Maciej Żak.

2012-10-14 00:00 Autor: gs
3

Odra Wodzisław lepsza od Pniówka Pawłowice

Drugie zwycięstwo z rzędu na własnym boisku zanotowali piłkarze wodzisławskiej Odry, którzy pokonali 1:0 Pniówek Pawłowice. Decydujące trafienie padło w 89. minucie, gdy płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła Marka Walczaka na bramkę zamienił Maciej Rozmus.

2012-10-07 00:00 Autor: gs
0

Niespodzianka w Częstochowie. Odra pokonuje kandydata do awansu

W szóstej kolejce trzecioligowych zmagań Odra Wodzisław pokonała na wyjeździe Skrę Częstochowa 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów strzelił w 64. minucie Paweł Polak.

2012-09-08 00:00 Autor: gs
0

Kolejne zwycięstwo Przyszłości Rogów. Niesamowity Paś

Przyszłości Rogów odniosła kolejne zwycięstwo w rozgrywkach opolsko-śląskiej III ligi. W 4. kolejce rozgrywek rogowianie pokonali na własnym boisku opolską Odrę 3:0. Kibice oglądali aż cztery rzuty karne, a bohaterem meczu był Piotr Paś, który obronił dwa z nich.

2012-08-26 00:00 Autor: gs
0

Odra Wodzisław: bezbramkowy remis z Górnikiem Wesoła

W trzeciej kolejce opolsko-śląskiej III ligi Odra Wodzisław zremisowała bezbramkowo na własnym boisku z Górnikiem Wesoła.

2012-08-19 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

Odra Wodzisław remisuje w Namysłowie

Pierwszy punkt w tym sezonie opolsko-śląskiej III ligi zdobyli piłkarze wodzisławskiej Odry. którzy zremisowali 1:1 w wyjazdowym spotkaniu ze Startem Namysłów.

2012-08-16 00:00 Autor: gs, mat. pras.
Przyszłość Rogów wygrywa na zakończenie rundy jesiennej
0

Przyszłość Rogów w ostatnim meczu rundy jesiennej wygrała na wyjeździe z Victorią Częstochowa 2:0. Rogowianie zakończyli rundę na 11. pozycji z dorobkiem 20-stu punktów.

2011-11-13 00:00 Autor: Grzegorz Sekita, źródło: przyszloscrogow.pl