Kolarstwo Wodzisław

SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Szklarskiej Porębie
0

Zawodnicy SUP Lifting Team Bugla Bike Service przywieźli złote medale z Ultra Bike Maratonu. Tym razem mieli bardzo mało czasu, by zregenerować się po poprzednim wyścigu.

2018-07-12 09:30 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service na drużynowym podium
0

SUP Lifting Team Bugla Bike Service po 4 etapach CryoSpace Bike Adventure 2018 uplasowali się na podium. Do ich licznej kolekcji medali dołączą również te z maratonu w Sudetach.

2018-07-07 08:57 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Sudetach [zdjęcia]
0

Drużyna SUP Lifting Team Bugla Bike Service wybrała się na CryoSpace Bike Adventure 2018. Tym razem zdobyli nie tylko medale indywidualne, ale także drużynowe!

2018-07-04 09:38 Autor: szuM
SUP Ligting Team Bugla Bike Service na maratonie w Żarkach [zdjęcia]
0

W niedzielę SUP Ligting Team Bugla Bike Service wyruszyli na Bike Atelier MTB Maraton 2018. Jak to wcześniej bywało i tym razem zdobyli medale.

2018-06-29 09:22 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Czechach
0

Tomasz Stępień z SUP Lifting Team Bugla Bike Service wziął udział w Uphillu na Jaworowy Wierch. Zabrakło niewiele, by znalazł się na podium.

2018-06-23 09:58 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Trąbkach Wielkich
0

Rowerzyści SUP Lifting Team Bugla Bike Service wzięli udział w Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Była to już 4. edycja tego cyklu rowerowgo.

2018-06-21 11:23 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Olkuszu
0

SUP Lifting Team Bugla Bike Service wyruszył do Olkusza, w którym to na zawodników czekała 4 edycja cyklu Bike Atelier Maraton MTB Olkusz.

2018-06-13 17:00 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Świeradowie-Zdroju
0

Tym razem SUP Lifting Team Bugla Bike Service wybrał się w południowo-zachodnie rejony naszego kraju, aby wziąć udział w Bike Maratonie w Świeradowie-Zdroju.

2018-06-11 08:30 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service na IX Polkowickim Maratonie Rowerowym
0

W minioną sobotę ponad połowa drużyny SUP Lifting Team Bugla Bike Service wzięła udział w IX Polkowickim Maratonie Rowerowym MTB o Puchar Burmistrza Polkowic. Jak miało to miejsce w poprzednie weekendy i tym razem zdobyli liczne medale.

2018-06-05 16:29 Autor: szuM
SUP Lifting Team Bugla Bike Service znowu w czołówce!
0

SUP Lifting Team Bugla Bike Service nie spoczywa na laurach i bierze udział w kolejnych maratonach. Tym razem zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni na Bike Atelier MTB Maratonie 2018 w Brennej.

2018-05-30 11:37 Autor: szuM