MKS Wodzisław Śląski

Narciarka MKS-u Wodzisław Śląski, Katarzyna Niemirska, zdobyła 4. miejsce w ostatnich zawodach narciarskich bieżącego sezonu
0

Wodzisławscy narciarze zanotowali ostatni start w sezonie

Pod koniec marca narciarze z Wodzisławia Śląskiego zanotowali ostatni start w sezonie. Zawody nosiły miano Małego Memoriału Jana Mądrego.

2016-04-06 10:45 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Srebrny medal w kategorii chłopców U-15 wywalczyli koszykarze MKS-u Wodzisław na turnieju w Ostrawie
0

Srebro koszykarzy MKS Wodzisław na Turnieju Wielkanocnym w Ostrawie

W dniach 24-27 marca zespół MKS Wodzisław Śląski uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki młodzieżowej „Easter Tournament Ostrava 2016", w którym wywalczył srebro.

2016-04-02 13:16 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
Katarzyna Niemirska, zawodniczka MKS-u Wodzisław Śląski, wygrała w Jakuszycach bieg o Puchar Karkonoszy
0

Zwycięstwo wodzisławianki w narciarskim biegu o Puchar Karkonoszy

19 marca w Jakuszycach rozegrano przedostatni bieg Pucharu Polski w ramach Pucharu Karkonoszy, w którym wystąpili zawodnicy wodzisławskiego MKS-u.

2016-03-24 14:00 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Koszykarze MKS-u Wodzisław zwyciężyli w zeszłorocznej edycji turnieju w kategorii U-15
0

Koszykarskie zawody „Easter Tournament Ostrava” z udziałem MKS Wodzisław

W dniach 24-27 marca zespół MKS Wodzisław Śląski, w skład którego wchodzą uczniowie klasy sportowej Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego, będzie uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki młodzieżowej „Easter Tournament Ostrava 2016”.

2016-03-23 10:25 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
Cztery medale przywieźli zawodnicy MKS Wodzisław Śląski z finałowych zawodów o Mistrzostwo Śląska
0

Narciarze MKS-u Wodzisław Śląski z medalami finałowych zawodów o Mistrzostwo Śląska

Aż cztery medale przywieźli zawodnicy MKS Wodzisław Śląski. oraz uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego z finałowych zawodów Ligi Śląsko-Beskidzkiej o Mistrzostwo Śląska w biegach narciarskich.

2016-03-06 12:00 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Zawodnicy MKS Wodzisław Śl. dobrze zaprezentowali się na biegowych zawodach w Zakopanem w ramach Pucharu Polski
0

Biegacze narciarscy z MKS-u Wodzisław wzięli udział w Pucharze Polski w Zakopanem

Narciarki i narciarze z MKS-u Wodzisław Śląski znajdują się coraz wyżej w hierarchii polskich biegów, a to za sprawą dobrego występu w biegu w ramach Pucharu Polski w Zakopanem.

2016-02-17 16:35 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śl.
Tobiasz Ptak został powołany do koszykarskiej śląskiej kadry młodzików
0

Młody koszykarz z Wodzisławia w ścisłej kadrze Śląska

Zawodnik sekcji koszykówki MKS Wodzisław Śląski Tobiasz Ptak został powołany do ścisłej kadry Śląska młodzików rocznika 2002/2003.

2015-11-29 09:30 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław Śląski wygrali mecz z MOSiR-em Cieszyn i awansowali do Finału ''A'' Mistrzostw Śląska
0

Koszykarze MKS-u Wodzisław awansują do Finału „A” Mistrzostw Śląska

Drużyna młodych koszykarzy MKS-u Wodzisław Śląski zwycięstwem w meczu z MOSiR-em Cieszyn zapewniła sobie awans do Finału "A" Mistrzostw Śląska.

2015-11-21 09:30 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Łukasz Laskowski z MKS-u Wodzisław został powołany do kadry młodzików
0

Zawodnik MKS Wodzisław Śląski na przygotowaniach w kadrze młodzików

Łukasz Laskowski z koszykarskiego klubu MKS Wodzisław został powołany do kadry Polski mężczyzn U14.

2015-10-13 14:30 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław Śląski
0

MKS Wodzisław zagra na Wojan Cup

Zespół MU-15 MKS Wodzisław w dniach od 17 do 20 września 2015 roku zagra w mocno obsadzonej V edycji ogólnopolskiego turnieju koszykówki, Wojan Cup.

2015-08-03 11:57 Autor: mkor, źródło: mat. pras.