MKS Wodzisław Śląski

0

MKS Wodzisław wygrywa turniej w Strzelcach Opolskich

Młodzi koszykarze MKS Wodzisław z rocznika 2001 wygrali corocznie rozgrywany w Strzelcach Opolskich Turniej Mikołajkowy w minikoszykówce.

2012-12-04 00:00 Autor: gs, źródło: MKS Wodzisław
0

Młodzicy MKS-u Wodzisław wciąż nie do zatrzymania

Wciąż bez porażki w rozgrywkach o mistrzostwo Śląska młodzików są zawodnicy MKS-u Wodzisław Śląski. Koszykarze z Wodzisławia gromiąc na wyjeździe 75:33 KS Niwę Oświęcim, wygrali w tym sezonie już ósmy raz.

2012-11-09 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

Kolejne starty wodzisławskich narciarek. Bielecka druga w Pucharze Polski

Startami na nartorolkach i w ulicznych biegach do nowego zimowego sezonu przygotowują się narciarki MKS-u Wodzisław. Kolejnym etapem przygotowań był start w Otwartym Biegu Ulicznym o Puchar Wójta Gminy Marklowice.

2012-10-05 00:00 Autor: gs, źródło: MKS Wodzisław
Sonia Fulneczek podczas biegu stylem klasycznym
0

Biegaczki MKS Wodzisław w coraz wyższej formie

Zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski podczas rozgrywanych w dniach 28-29 stycznia w  Tomaszowie Lubelskim Biegu na Igrzyska oraz Pucharu Polski w Biegach Narciarskich potwierdziły, że ich forma rośnie.

2012-02-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Młodzicy młodsi MKS Wodzisław
0

Młodzicy młodsi MKS-u Wodzisław wygrywają na zakończenie rundy zasadniczej

Młodzicy młodsi MKS-u Wodzisław Śląsk w ostatnim spotkaniu rozgrywek grupowych rundy zasadniczej pokonali na wyjeździe UKS Hajduki Chorzów 62:39.

2012-01-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śl.
archiwum
0

Zawodniczki MKS-u Wodzisław biegały w Pucharze Bieszczadów

Cztery zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski startowały w odbywającym się 20 stycznia w Ustrzykach Dolnych Pucharze Bieszczadów. Zawody odbyły się w ramach Pucharu Polski w biegach narciarskich.

2012-01-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Młodzicy młodsi MKS Wodzisław Śl
0

Ważne zwycięstwo młodzików młodszych MKS-u Wodzisław

W drugim meczu rundy rewanżowej w ramach rozgrywek koszykówki młodzików młodszych MKS Wodzisław Śląski pokonał w wyjazdowym spotkaniu sąsiada z ligowej tabeli drużynę UKS SP 27 Katowice 78:60.

2011-12-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śl.
0

Młodzicy młodsi MKS-u Wodzisław wygrywają na początek rundy rewanżowej

Młodzicy młodsi MKS-u Wodzisław Śląski udanie zainaugurowali rundę rewanżową. W  pierwszym mecz rundy rewanżowej w ramach rozgrywek koszykówki młodzików młodszych z udziałem naszej drużyny wodzisławianie pokonali na wyjeździe KS MOSiR Cieszyn 72:41.

2011-12-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Juniorzy MKS-u Wodzisław Śląski
0

MKS Wodzisław Śląski zwycięża w Świętochłowicach

Bardzo udanie w rozgrywkach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Juniorów w strefie śląsko-opolskiej zakończyli swój kolejny mecz wyjazdowy koszykarze MKS-u Wodzisław Śląski.

2011-11-26 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Wodzisław Śląski
0

Czwartoklasiści grali w koszykówkę

Z okazji Święta Niepodległości sekcja koszykówki chłopców Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Wodzisławiu Śląskim, wraz z MOSiR Centrum Wodzisław Śląski zorganizowała turniej mini - koszykówki chłopców klas czwartych .

2011-11-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe