MKS Wodzisław Śląski

0

Wodzisławscy koszykarze odebrali złote medale

Podczas tegorocznej Śląskiej Gali Koszykówki, która odbyła się w Katowicach, koszykarze MKS Wodzisław Śląski zostali uhonorowani złotymi medalami, wywalczonymi w sezonie 2014/15.

2015-06-16 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław zajmuje szóste miejsce w finałach Mistrzostw Polski!

W Toruniu odbyły się finały Mistrzostw Polski młodzików starszych w koszykówce, w których udział wziął zespół MKS Wodzisław i ostatecznie zajął szóste miejsce.

2015-06-15 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Patryk Michałowski weźmie udział w przygotowaniach reprezentacji Polski młodzików

Wielkie wyróżnienie spotkało Patryka Michałowskiego, zawodnika klubu MKS Wodzisław Śląski i ucznia Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu, który został powołany na przygotowania kadry Polski młodzików.

2015-06-05 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Wodzisławscy koszykarze wyruszają na finały Mistrzostw Polski do Torunia

Po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym, w znaczącej części w hali w gościnnych Pawłowicach, zespół MU-14 MKS Wodzisław Śląski już 2 czerwca wyjeżdża na finały Mistrzostw Polski rozgrywane w Toruniu.

2015-06-01 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław wśród ośmiu najlepszych drużyn w Polsce!

MKS Wodzisław Śląski wywalczył awans do turnieju finałowego o Mistrzostwo Polski podczas turnieju w Siedlcach.

2015-05-18 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław Śląski
0

MKS Wodzisław wygrywa międzynarodowy turniej w Ostrawie

W dniach od 2 do 5 kwietnia, MKS Wodzisław Śląski uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki w kategorii do lat 14 w Ostrawie i zakończył go zwycięstwem.

2015-04-08 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Koszykówka: kadeci MKS-u z podwójnym łupem

Dobry okres mają za sobą kadeci MKS-u Wodzisław Śląski. W dwóch kolejnych spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa.

2013-11-16 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

MKS Wodzisław r. 2001: udana inauguracja, świetny Laskowski

Od zwycięstwa rozpoczął rozgrywki zespół MKS Wodzisław Śl. MU-13. Łatwo nie było, ale we własnej hali zespół Marka Malika ograł MOSM Tychy 78:63.

2013-10-24 17:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław Śląski
0

Kadeci MKS-u Wodzisław zaczęli rozgrywki

Dwa zwycięstwa i porażka to bilans kadetów MKS-u Wodzisław na początku nowego sezonu. W tym czasie kilku zawodników zdążyło zrobić już pozytywne wrażenie.

2013-10-09 18:45 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław Śl.
0

Zobacz jak nad morzem spisali się koszykarze MKS-u

Najpierw awansowali do ogólnopolskich rozgrywek. Potem szukali sponsorów. Wreszcie znaleźli i udali się na drugi koniec Polski - do Kołobrzegu. Tam koszykarze rocznika 1999 zajęli trzecie miejsce w ćwierćfinale mistrzostw Polski.

2013-05-14 00:00 Autor: Marek Malik, mkor