Odra

Remis z Kuźnią Ustroń. Odra Wodzisław zakończyła rundę jesienną
0

Remisem 1:1 zakończył się ostatni mecz rundy jesiennej w wykonaniu Odry Wodzisław. W niedzielę "Duma Wodzisławia" podejmowała Kuźnię Ustroń.

2023-11-13 13:00 Autor: KB
Było prowadzenie Odry, a skończyło się wygraną Górnika
0

Odra Wodzisław przegrała 2:3 z Górnikiem II Zabrze w spotkaniu 7. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia prowadziła do przerwy 2:0, ale goście odrobili straty w drugiej połowie i zdołali wygrać spotkanie.

2022-09-12 13:00 Autor: AM, Odra Wodzisław Śląski
III Liga: Porażka Odry w Brzegu
0

Nie zaliczą soboty do udanej piłkarze wodzisławskiej Odry. Z Brzegu Odra wróciła bez punktów. Zawodnicy z Bogumińskiej musieli uznać wyższość rywali, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali 2:0.

2022-04-25 16:00 Autor: KB
Brakuje szczepionek w wodzisławskich aptekach
0

Jest problem ze szczepionkami na ospę, HPV i odrę. To niepokojąca sytuacja, która dotknęła zarówno polskie, jak i wodzisławskie apteki.

2019-11-07 16:04 Autor: am, bf
Odra wzbiera. W Olzie blisko stanu alarmowego
1

Intensywne opady deszczu doprowadziły już do przekroczenia stanów alarmowych na Odrze w Chałupkach i Krzyżanowicach. Rzeka niebezpiecznie wzbiera. Wkrótce może dojść do przekroczenia stanu alarmowego w Olzie. Sytuację monitoruje Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

2019-05-23 15:50 Autor: ig
Powiat wodzisławski: czy jesteśmy zagrożeni odrą?
1

W ostatnim czasie w ogólnopolskich mediach pojawiły się informacje o kilkunastu przypadkach zachorowań na odrę. Ministerstwo Zdrowia apeluje, by zadbać o profilaktykę. Tymczasem sanepid podaje, ile dzieci nie zostało zaszczepionych na terenie powiatu wodzisławskiego i Jastrzębia-Zdroju.

2018-11-07 15:46 Autor: Redakcja
Czy to afrykański pomór świń? Martwy dzik niepokoił ludzi
2

Od dwóch tygodni mieszkańców niepokoi martwy dzik leżący u brzegu zbiornika Łęgoń na terenie miejscowości Odra i Bluszczów w gminie Gorzyce.

2018-02-21 14:24 Autor: tora
Poziom wody w rzekach podnosi się. Stan ostrzegawczy na Odrze
0

Po kilku deszczowych dniach stan wody w rzekach znacznie się podniósł. W Chałupkach Odra przekroczyła stan ostrzegawczy. Wojewoda śląski wydał ostrzeżenie hydrologiczne.

2017-09-22 09:53 Autor: mk
Spływ kajakowy z Gminnym Ośrodkiem Sportu
0

Jeśli nie wiesz co zrobić z wolnym czasem, i nie boisz się wyzwań to pora na spływ kajakowy.

2017-07-13 11:54 Autor: PS, źródło: mszana.ug.gov.pl
Piłkarze C-klasowej Odry Wodzisław Śląski porażką z rezerwami LKS-u Bełk zakończyli rozgrywki sezonu 2015/2016
0

C klasa: APN Odra Wodzisław Śląski przegrywa w ostatnim meczu sezonu

W ostatnim meczu sezonu APN Odra Wodzisław Śląski podejmowała drużynę rezerw LKS-u Bełk. Stojący na dobrym ligowym poziomie mecz zakończył się porażką wodzisławian.

2016-06-15 09:45 Autor: ps, źródło: mat. pras. / APN Odra