Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich

1

Bielecka wraca z jednym medalem, ale mogły być dwa

Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Podkarpacie 2013 Dominika Bielecka będzie wspominała z mieszanymi odczuciami. W Ustrzykach Dolnych wywalczyła co prawda srebrny medal, ale mogła zgarnąć także drugi. Do brązu w skiathlonie zabrakło jej bardzo niewiele, bo zaledwie jednego miejsca.

2013-02-21 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
Dominika Bielecka na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
0

Brąz Dominiki Bieleckiej na Mistrzostwach Polski

Dominika Bielecka zdobyła brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Biegach Narciarskich. W zawodach uznawanych za Mistrzostwa Polski Juniorek zawodniczka MKS-u Wodzisław wywalczyła brąz w biegu sprinterskim na dystansie 1,4 km stylem dowolnym.

2012-02-10 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
- To najlepszy występ zawodniczek - mówi trener Krzysztof Skorupa
0

Najlepszy start biegaczy w historii MKS Wodzisław

Od 14 do 20 lutego w Zakopanem odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegach narciarskich. Jest to najważniejsza impreza dla juniorek i juniorów w Polsce, gdzie przyznawane są tytuły Mistrza Polski. Wręcz niespotykaną formą szczyciły się tam młode biegaczki MKS Wodzisław. Zdobyły aż 6 medali.

2011-02-21 00:00 Autor: ig ; materiały prasowe
MKS Wodzisław: medal za medalem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie
0

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich zawodniczki MKS Wodzisław pokazują się z jak najlepszej strony. Wczoraj zajęły czołowe miejsca w sprincie na 1000 m stylem klasycznym, dziś wywalczyły kolejne medale.

2011-02-17 00:00 Autor: ig