Pniówek Pawłowice Śląskie

Mateusz Balcer (pierwszy z lewej) strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie III ligi
0

Napastnik Odry: teraz jesteśmy lepszym zespołem

Zagrał dobry mecz i ukoronował go bramką. Dla Mateusza Balcera trafienie w wygranym meczu z Pniówkiem było dopiero drugim w tym sezonie. - Jesteśmy lepszym zespołem niż na jesieni - mówił po spotkaniu.

2014-03-24 10:36 Autor: mkor
W drugiej połowie Pniówek jedynie po stałych fragmentach zagrażał bramce Łobaczewskiego
0

Odra Wodzisław udanie rozpoczyna wiosnę

Piłkarze Odry Wodzisław pokonali Pniówka Pawłowice 3:1 w swoim pierwszym tego roku meczu III ligi. Bardzo dobrze zagrali nowi zawodnicy Odry - Marek Sobik i Dawid Hanzel.

2014-03-22 00:00 Autor: mkor
Bartosz Zyguła jest gotowy, by pomóc drużynie
0

Odra Wodzisław: wszyscy na pokład

Nikt nie narzeka na kontuzje. Odra Wodzisław jest gotowa na pierwszy ligowy mecz w tym roku. - Czas na weryfikację - zapowiada szkoleniowiec zespołu, Grzegorz Jakosz.

2014-03-22 09:49 Autor: mkor
Wiosnę w III lidze czas zacząć!
0

Odra wraca do gry w blasku jupiterów

W ten weekend rozgrywki wznawia III liga piłkarska. Już bez Przyszłości Rogów, ale za to wciąż z Odrą Wodzisław. Piłkarze Grzegorza Jakosza pierwszy ligowy mecz w tym roku zagrają w najbliższą sobotę o godz. 18:00.

2014-03-21 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Kolejna porażka. Odra czerwoną latarnią III ligi

W VI kolejce III ligi piłkarskiej, Pniówek Pawłowice Śląskie pokonał Odrę Wodzisław 3-0. Dla wodzisławian to już czwarta ligowa porażka z rzędu.

2013-09-08 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Marcin Staszewski strzelił swojego drugiego gola w tym roku
0

Remis Odry w Głubczycach

W spotkaniu 24. kolejki grupy opolsko-ślaskiej, Odra Wodzisław zremisowała na wyjeździe z Polonią Głubczyce 1-1. Bramkę dla wodzisławian strzelił w pierwszej odsłonie meczu Marcin Staszewski.

2013-05-12 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
3

Odra Wodzisław lepsza od Pniówka Pawłowice

Drugie zwycięstwo z rzędu na własnym boisku zanotowali piłkarze wodzisławskiej Odry, którzy pokonali 1:0 Pniówek Pawłowice. Decydujące trafienie padło w 89. minucie, gdy płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła Marka Walczaka na bramkę zamienił Maciej Rozmus.

2012-10-07 00:00 Autor: gs
0

Przyszłość Rogów pokonała Pniówek Pawłowice

Przyszłość Rogów pokonała na własnym boisku Pniówek Pawłowice 3:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Kamil Benauer, Robert Żbikowski oraz Sebastian Markiewicz, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik meczu.

2012-04-30 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
Przyszłość Rogów przegrywa z liderem
0

W meczu 7. kolejki opolsko-śląskiej III ligi Przyszłość Rogów uległa w Pawłowicach liderowi rozgrywek 0:4.

2011-09-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: przyszlosc.rogow.pl
Odra przygotowuje się do wiosennej rundy
0

Odra Wodzisław: sparing z nowymi zawodnikami

Odra Wodzisław wygrała sparing Pniówkiem Pawłowice Śląskie 2:1. Mecz był testem dla nowych piłkarzy.

2011-02-10 00:00 Autor: Redakcja