Przyszłość Rogów przegrywa z liderem

W meczu 7. kolejki opolsko-śląskiej III ligi Przyszłość Rogów uległa w Pawłowicach liderowi rozgrywek 0:4.

Pniówek Pawłowice objął prowadzenie w 10. minucie spotkania po pięknym strzale Roberta Tkocza. Podwyższenie prowadzenia nastąpiło już 5 minut później. Po szybkiej kontrze drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Bartosz Wojtków. Podczas tej akcji Mateusz Łobaczewski skręcił kostkę i musiał go zastąpić Rafał Niedziela.

W 51. minucie padła trzecia bramka. W ogromnym zamieszaniu po rzucie rożnym najlepiej zachował się Dawid Oszek i wpakował piłkę do siatki. W 56. minucie Niedziela otrzymał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. W bramce musiał stanąć obrońca Roland Kachel, który nie zdołał obronić strzału Łukasza Halamy, który ustalił wynik spotkania.

Pniówek Pawłowice - Przyszłość Rogów 4:0 (2:0)
1:0 Robert Tkocz '10
2:0 Bartosz Wojtków '15
3:0 Dawid Oszek '51
4:0 Łukasz Halama '57 (karny)

Pniówek Pawłowice: Podolak - Halama, Przybyła (82. Goik), Szwarga, Oszek - Skrobacz, Urbańczyk (80. Bobrowicz), Szczyrba (70. Popiel), Kałka (63. Czyż) - Tkocz, Wojtków.

Przyszłość Rogów: Łobaczewski (25. Niedziela, 56. Kachel) – Woniakowski, Pucka, Kachel, Marcinkowski – Benauer, Sałek, Kolisz, Cichecki (70. Markiewicz) – Hanzel (74. Żbikowski II), Żbikowski I (84. Wieczorek)

Źółte kartki: Podolak, Przybyła - Woniakowski