MKS Wodzisław: dobry bieg D. Bieleckiej

Dominika Bielecka z MKS-u Wodzisław Śląski zajęła 3. miejsce podczas 29. Międzynarodowego Biegu w Parku Zamkowym.

29. Międzynarodowy Bieg w Parku Zamkowym w czeskim Kravare został rozegrany 19 czerwca. Wśród zawodniczek MKS-u Wodzisław Śląski najlepiej spisała się Dominika Bielecka, która zajęła wysokie 3. miejsce. Jej koleżanka, Sonia Fulneczek, uplasowała się na 9. pozycji. Obie zawodniczki rywalizowały na dystansie 7,5 km.

Start w Czechach był jednym z elementów przygotowań do sezonu zimowego, w którym Bielecka i Fulneczek startują w biegach narciarskich.

Warto dodać, że trenerem obu zawodniczek jest Krzysztof Skorupa.