Odra w końcu zwycięska

2012-08-27, Autor: gs

Do 4. kolejki musieli czekać na trzypunktową zdobycz kibicie i piłkarze wodzisławskiej Odry. Podopieczni Tomasza Babuchowskiego wygrali 3:2 na wyjeździe z LZS-em Piotrówka.

Wodzisławianie świetnie rozpoczęli spotkanie i już po 8 minutach gry prowadzili 2:0. Najpierw strzałem w "długi" róg Grzegorza Świtałę pokonał Łukasz Reinhard, a kilka minut później wynik podwyższył Piotr Sławik. Fatalny początek spotkanie nie zdeprymował jednak piłkarzy Piotrówki, którzy już do przerwy zdołali wyrównać stan meczu i piłkarze do szatni schodzili przy wyniku 2:2. O ostatecznym rozstrzygnięciu zdecydowała dopiero 78 minuta, gdy gola na wagę zwycięstwa zdobył Paweł Polak, dając Odrze upragnione 3 punkty.

LZS Piotówka - Odra Wodzisław 2:3 (2:2)
0:1 Reinhard '5