Piotr Sławik

0

III liga: Małkowski przypomniał się kibicom Odry

W 15. kolejce III ligi piłkarskiej, Odra Wodzisław uległa na wyjeździe Górnikowi II Zabrze 0-2. Drużyna z Zabrza wzmocniona była kilkoma piłkarzami z pierwszego zespołu.

2013-11-10 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Rafał Czogalik wszedł na boisko, ale nie pomógł odrobić strat
0

Bezradna Odra przegrywa z wiceliderem

W 23. kolejce ligi okręgowej Odra Wodzisław przegrała u siebie z Odrą Opole 0-2. - Goście zaprezentowali dojrzalszy futbol - powiedział po meczu opiekun wodzisławian, Piotr Sowisz.

2013-05-06 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Piotr Sowisz przyznaje, że wysoka porażka w Opolu to blamaż jego drużyny
0

Piotr Sowisz o porażce w Opolu: to blamaż

Odra Wodzisław przegrała 0-5 ze swoją imienniczką z Opola i pożegnała się tym samym z Okręgowym Pucharem Polski. Przyczyny porażki tłumaczy trener wodzisławian, Piotr Sowisz.

2013-04-25 00:00 Autor: Mateusz Konas
0

Okręgowy PP: rozgromiona Odra nie obroni tytułu

Nie tak wyobrażali sobie piłkarze wodzisławskiej Odry walkę o obronę Okręgowego Pucharu Polski. W ćwierćfinale przegrali aż 0-5 z Odrą Opole i pożegnali się z rozgrywkami.

2013-04-25 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Jan Woś komplementował Odrę po meczu
0

Woś pokonuje Odrę

Porażka po niezłej grze. Piłkarze Odry Wodzisław przegrali u siebie z faworyzowaną Skrą Częstochowa 0-1, chociaż na boisku nie było widać różnicy pomiędzy oboma zespołami. W roli trenera Odry zadebiutował Piotr Sowisz.

2013-04-20 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Odra Wodzisław zaczyna rundę wiosenną
0

Odra przed meczem z Przyszłością. Gotowi na start

- Remis nas nie zadowoli - zapowiada trener Odry Tomasz Babuchowski. W sobotę jego zespół wznawia rozgrywki. Na początek zmierzy się liderem tabeli, Przyszłością Rogów.

2013-04-12 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Radość Odry z pierwszego w tym roku gola
2

Odra przegrywa z Ruchem (ME), ale jest wreszcie gol

Odra Wodzisław rozegrała kolejny mecz sparingowy. Tym razem przegrała 1-2, a przeciwnikiem był zespół Młodej Ekstraklasy Ruchu Chorzów. Jedynego gola dla naszego zespołu strzelił Piotr Górnicki.

2013-02-09 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Odra Wodzisław: bezbramkowy remis na zakończenie rundy jesiennej

Remisem 0:0 w wyjazdowym spotkaniu ze Swornicą Czarnowąsy rundę jesienną zakończyli piłkarze Odry Wodzisław. Podopieczni Tomasza Babuchowskiego przerwę zimową z dorobkiem 20 punktów spędzą na 9. miejscu.

2012-11-11 00:00 Autor: gs, źródło: odra.wodzislaw.pl
0

Pogoda nie przeszkodziła. Leśnica - Odra 0:2

W zimne, śnieżne popołudnie piłkarze Odry Wodzisław odnieśli pewne wyjazdowe zwycięstwo z LZS-em Leśnica. Pierwszą bramkę, po dośrodkowaniu, Marka Walczaka zdobył Maciej Rozmus. Na początku drugiej połowy wynik, po indywidualnej akcji, ustalił Mateusz Krupa.

2012-10-28 00:00 Autor: odra.wodzislaw.pl
0

Odra w końcu zwycięska

Do 4. kolejki musieli czekać na trzypunktową zdobycz kibicie i piłkarze wodzisławskiej Odry. Podopieczni Tomasza Babuchowskiego wygrali 3:2 na wyjeździe z LZS-em Piotrówka.

2012-08-27 00:00 Autor: gs