Resovia lepsza. SWD przegrywa u siebie (1:2)

2023-10-03, Autor: kb

Kolejną porażkę w tym sezonie odniosły piłkarki SWD Wodzisław Śląski. Tym razem lepsze okazały się przyjezdne z Rzeszowa.

To nie było złe spotkanie w wykonaniu piłkarek z Wodzisławia. Szybko strzelone bramki przez rywalki podcięły nieco skrzydła gospodyniom. Do przerwy zespół Resovii prowadził 2:0.

W drugiej połowie SWD próbował odrobić straty, ale stać ich było tylko na jedno trafienie. Bramkę dla SWD zdobyła Blanka Ocipińska. Warto dodać, że zespół Resovii to liderki I ligi kobiet, więc tym bardziej postawa SWD na tle rywalek powinna napawać optymizem,

SWD Wodzisłw Śląski - Resovia Rzeszów 1:2

SWD: Małyjurek: Witkowicz, Bujalska M, Dziemidowicz, Ocpińska, Karwowska, Bujalska J, Przeciszewska Z, Brzychcy, Przeciszewska K, Czuj. Ławka: Stylok, Kwatkowska, Kąsek, Czekańska.

W niedzielę (8 września) podopieczne Marcina Ćwiklińskiego zmierzą się na wyjeździe z Trójką Staszówka/Jelna. Początek tego meczu o 14:30.