UKS lepszy w Limanowej. SWD wraca na tarczy (0:3)

2023-10-10, Autor: KB

Siódmą porażkę zaliczyły zawodniczki SWD Wodzisław Śląski w rozgrywkach I ligi kobiet. Tym razem lepsze okazały się piłkarki UKS 3 Weronica Staszkówka/Jelna.

Z czterdziestominutowym opóźnieniem rozpoczęło się spotkanie pomiędzy UKS 3 Weronica a SWD Wodzisław Śląski. Dlaczego? Sędzia nie dopuściła do spotkania boiska w Siennej. Mecz odbył się w Limanowej.

Zespół SWD na to spotkanie wyszedł w składzie: Małyjurek, Bujalska M, Dziemidowicz, Karwowska, Ocipińska, Bujalska J, Przeciszewska Z, Brzychcy, Przeciszewska K, Rajchel, Czuj. Ławka: Stylok, Banach-Gębska, Witkowicz, Czekańska.

Podopieczne Marcina Ćwiklińskiego do przerwy przegrywały 1:0. Mimo odświeżenia głowy w szatni, w drugiej połowie rywalki zdołały strzelić jeszcze dwie bramki.

UKS 3 Weronica Staszkówka/Jelna - SWD Wodzisław Śląski 3:0

Koljenym rywalem SWD będzie Sportowa Czwórka Radom, drużyna która w tym sezonie zdobyła 5 punktów.