zamknij

Sport i rekreacja

Stało się! Legia przejmie przejmie licencję SWD Wodzisław Śląski

2023-11-13, Autor: KB

Do Śląskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło pismo SWD Wodzisław Śląskim o zbyciu SWD na rzecz spółki Legionistki. Chodzi oczywiście o żeńską sekcję Legii Warszawa. To potwierdzenie plotek, która pojawiły się po "przejęciu" klubu przez Dariusza Mioduskiego.

Reklama

Legia Warszawa przejmie licencję występującego w Orlen I Lidze SWD Wodzisław Śląski. Kilka dni temu do Śląskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło pismo klubu kobiecej piłki nożnej, w którym informują o planowanym zbyciu SWD na rzecz spółki Legionistki.

Przypomnijmy, że gdyby nie interwencja Dariusza Mioduskiego kobiecej piłki nożnej w Wodzisławiu by już prawdopodobnie nie było. Prezes Legii Warszawa najwidoczniej w planach miał nie tylko wsparcie klubu, ale również nabycie licencji na Orlen I Ligę. To potwierdzenie plotek, które od momentu "pojawienia się" Mioduskiego w klubie, pojawiały się w internecie.

Kobieca drużyna Legii - Legia Ladies - gra obecnie na poziomie III Ligi.

Oświadczenie klubu SWD Wodzisław Śląski, które wpłynęło do ŚLZPN.

 

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęśliwy w Wodzisławiu Śląskim i powiecie?
Oddanych głosów: 1150