Klub Gimnastyczny Radlin

Dawid Węglarz ze złotem na Mistrzostwach Polski w gimnastyce sportowej
1

Dawid Węglarz zdobył 1. miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w gimnastyce sportowej. To jednak nie jedyny medal jaki dołączy po tych mistrzostwach do jego kolekcji.

2018-07-18 09:20 Autor: szuM
Paweł Fojcik z 3 złotymi medalami
0

Paweł Fojcik z Klubu Gimnastycznego Radlin był najlepszy podczas Indywidualnych Mistrzostw Śląska młodzików. W dodatku wywalczył nie 1, a aż 3 złote medale!

2018-06-01 09:00 Autor: szuM, źródło: miasto.radlin.pl
Gimnastycy z Radlina zdobyli cztery medale mistrzostw Śląska
0

Do udanych należy zaliczyć start młodych zawodników Klubu Gimnastycznego Radlin w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska, które odbyły się w 20 maja w Zabrzu. W zawodach uczestniczyło 9 zawodników z Klubu Gimnastycznego Radlin. Z imprezy wrócili z czterema medalami.

2017-05-23 10:18 Autor: tora
0

Gimnastycy z Radlina mistrzami Polski!

Ogromny sukces, nawiązujący do czasów złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich Leszka Blanika, osiągnął Klub Gimnastyczny Radlin. Dwójka jego zawodników - Dawid Węglarz i Bartosz Czaja, została mistrzami Polski w gimnastyce sportowej. Jakby tego było mało, z Białej Podlaskiej, brązowy krążek przywiózł też Piotr Wieczorek.

2014-06-04 08:53 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny: dobre wyniki Wieczorka

Minęło 5 lat od złotego medalu Leszka Blanika na olimpiadzie w Pekinie. Z tej okazji, w radlinskiej "Sokolnii" zorganizowano Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny.

2013-10-15 00:00 Autor: mkor, źródło: UM Radlin
0

16-letni podopieczny Blanika blisko mistrzostwa Polski

Srebrny medal w ćwiczeniach na kółkach i brązowy w wieloboju gimnastycznym. Dawid Węglarz idzie śladami swojego trenera - Leszka Blanika. Dowiódł tego w Katowicach.

2013-07-07 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Nagrodę 3 września odebrał prezes klubu , Ludwik Blanik, prywatnie ojciec słynnego olimpijczyka z Radlina, Leszka Blanika
0

Klub z Radlina najlepszą śląską marką

Klub Gimnastyczny "Radlin" otrzymał prestiżowy tytuł Marka Śląskie 2011 w Konkursie Promocji Województwa Śląskiego, w kategorii sport, turystyka i rekreacja.

2011-09-09 00:00 Autor: Redakcja
KG „Radlin” nominowany do nagrody „Marka - Śląskie”