Odra Wodzisław

Odra Wodzisław: to było dobre spotkanie! Kibice zadowoleni
0

Drużyna z Wodzisławia zajmuje bezpieczne miejsce w środku ligowej tabeli. Wczoraj piłkarze zmierzyli się z przeciwnikami Foto-Higiena Błyskawica Gać. I nie zawiedli.

2021-11-07 09:06 Autor: ab
Gol w końcówce meczu. Odra dopisuje trzy punkty
0

Jeszcze rano pytaliśmy Damiana Wróbla - dyrektora sportowego Odry Wodzisław czego mu życzyć przed dzisiejszym meczem z MKS-em Kluczbork. - Oczywiście trzech punktów - odpowiedział. Mówisz - masz.

2021-10-23 20:43 Autor: ab
Odra Wodzisław. Nowi udziałowcy uratują klub?
1

Dziś w Wodzisławiu odbyło się spotkanie właścicieli Odry Wodzisław z władzami miasta i przedsiębiorczami zainteresowanymi przejęciem udziałów w klubie.

2021-10-22 18:20 Autor: ww
Podział punktów w meczu Odry z Pniówkiem Pawłowice
0

Odra Wodzisław zremisowała 2:2 w spotkaniu 13. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia po pierwszej połowie prowadziła 2:0, ale strata dwóch bramek w drugiej części meczu sprawiła, że z Pawłowic wraca z jednym zdobytym punktem.

2021-10-18 16:42 Autor: źródło: Odra Wodzisław
Odra Wodzisław odpadła z Pucharu Polski. Dramatyczna końcówka meczu z ROW-em
0

W półfinale Pucharu Polski Podokręgu Rybnik Odra Wodzisław przegrała 1:2 z ROW-em, choć wodzisławianie do 85. minuty wygrywali 1:0.

2021-10-14 11:04 Autor: ad
Odra Wodzisław: seria porażek przełamana!
0

Odra Wodzisław pokonała 2:1 Gwarek Tarnowskie Góry w spotkaniu 12. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia przełamała tym samym serię czterech spotkań bez zwycięstwa w lidze. Piłkarz i sztab szkoleniowy zwycięstwo zadedykowali byłemu trenerowi Damianowi Nowakowi.

2021-10-11 10:51 Autor: IM, źródło: Odra Wodzisław
Odra Wodzisław na skraju bankructwa? Odchodzą zawodnicy, odszedł trener
1

O tym, że źle się dzieje w Odrze Wodzisław informujemy Was od dłuższego czasu. Klubowa kasa świeci pustkami, wczoraj zrezygnował trener, a przedwczoraj odszedł jeden z czołowych zawodników.

2021-10-08 10:27 Autor: Wacław Wrana
Porażka Odry w Zielonej Górze
0

Odra Wodzisław przegrała 0:3 z Lechią Zielona Góra w wyjazdowym meczu 11. kolejki rozgrywek III ligi. Odra przez większość meczu musiała sobie radzić w dziesiątkę, po tym jak jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartkę obejrzał Radosław Dzierbicki.

2021-10-04 10:53 Autor: źródło: Odra Wodzisław
Stracili gole na własnym boisku
0

Odra Wodzisław przegrała 0:2 z Rekordem Bielsko-Biała w spotkaniu 10. kolejki rozgrywek III ligi. Dla wodzisławskiej drużyny była to druga domowa porażka w tym sezonie ligowym.

2021-09-26 12:05 Autor: ab, źródło: Odra Wodzisław