Odra Wodzisław

Odra Wodzisław: wysokie zwycięstwo na koniec rundy
0

Odra Wodzisław rozbiła LKS Czaniec wynikiem 7-0 w swoim ostatnim meczu rundy jesiennej. Po świetnym meczu, zwłaszcza drugiej połowie, podopieczni trenera Adama Burka umocnili się na pozycji lidera.

2020-11-23 10:44 Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław, Kamil Sobala
Odra wygrywa derby Wodzisławia
0

W środę Odra Wodzisław rozgromiła w półfinale Okręgowego Pucharu Polski MKP Centrum wynikiem 8-2. Zwycięstwo to dało drużynie awans do finału w Rybniku.

2020-11-20 08:36 Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław, Kamil Sobala
Odra Wodzisław: zwycięstwo i mistrzostwo jesieni!
0

Odra Wodzisław pewnie pokonuje wynikiem 4-0 Iskrę Pszczynę i zasiada na fotelu lidera, na którym spędzi zimę. Tę pełną zwrotów akcji rundę Niebiesko-Czerwoni mogą zapisać pozytywnie.

2020-11-16 08:07 Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław, Kamil Sobala
Odra Wodzisław: seria zwycięstw przedłużona!
0

Odra Wodzisław przedłuża swoją serię zwycięstw wygrywając z MRKS-em Czechowice-Dziedzice 2:1 w bardzo emocjonującym meczu!

2020-11-12 19:27 Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław, Kamil Sobala
Odra Wodzisław: zwycięski powrót na boisko
0

Odra Wodzisław wróciła do ligowych zmagań po blisko trzytygodniowej przerwie. Z sobotniego meczu w Ustroniu drużyna wywozi pełną pulę. Niebiesko-Czerwoni zdołali powrócić z wyniku 0-2, aby w konsekwencji wygrać ten pojedynek 4-2.

2020-11-09 08:47 Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław, Kamil Sobala
Odra Wodzisław: zwycięska wymiana ciosów przy Bogumińskiej
0

W sobotę Odra Wodzisław podejmowała u siebie GKS II Tychy. Spotkanie było bogate w liczne ataki i bramki z obydwu stron, z których zwycięsko wyszli gospodarze wygrywając 3-2.

2020-10-18 13:07 Autor: mk, źródło: Kamil Sobala, Odra Wodzisław
Odra Wodzisław: mecz przełożony z powodu COVID-19
0

Sobotni mecz pomiędzy klubem MRKS Czechowice-Dziedzice, a Odrą Wodzisław Śląski został przełożony na wniosek gospodarzy tego meczu w związku z ponownym zagrożeniem epidemicznym COVID-19 w szeregach czechowiczan.

2020-10-09 10:13 Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław
Odra Wodzisław przegrywa z Decorem Bełk
0

Przegrana na wyjeździe 1:2. Jedyną bramkę dla gości zdobył Arkadiusz Lalko, ale to nie wystarczyło, aby wywieźć chociaż punkt. Rywale dobili Niebiesko-Czerwonych z rzutu karnego.

2020-10-05 11:16 Autor: mk, źródło: Kamil Sobala, Odra Wodzisław
Odra Wodzisław: zwycięstwo w trudnym spotkaniu
0

Odra Wodzisław pokonała 4:1 bardzo dobrze grający w tym meczu i tworzący ciężkie warunki dla wodzisławian Rozwój Katowice. Wynik otworzył Piotr Zieliński, który jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie. W drugiej połowie do bramki rywali trafił jeszcze Damian Tarka, a wynik ustaliła bramka samobójcza strzelona przez zawodnika Rozwoju.

2020-09-28 10:41 Autor: mk, źródło: Kamil Sobala, Odra Wodzisław
Odra Wodzisław: pełna pula zgarnięta
0

Odra Wodzisław zgarnęła pełną pulę po pewnym zwycięstwie z Drzewiarzem Jasienica. Wynik otworzył Adrian Tabala w 34. minucie, a trzy minuty później prowadzenie podwyższył Damian Tarka

2020-09-21 10:34 Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław