Odra Wodzisław: bezbramkowy remis na zakończenie rundy jesiennej

Remisem 0:0 w wyjazdowym spotkaniu ze Swornicą Czarnowąsy rundę jesienną zakończyli piłkarze Odry Wodzisław. Podopieczni Tomasza Babuchowskiego przerwę zimową z dorobkiem 20 punktów spędzą na 9. miejscu.

- Z przebiegu gry jesteśmy zadowoleni z tego remisu. Przeciwnik grał prostą piłkę, my staraliśmy się grać kombinacyjnie, ale nam to nie wychodziło. Jestem zadowolony z wywalczonego punktu, ale z gry niekoniecznie - mówił po spotkaniu dla oficjalnej strony wodzisławskiej drużyny trener Piotr Babuchowski.

Najlepszych okazji dla gospodarzy nie potrafił wykorzystać Wojciech Scisło. Górą ze starć z kapitanem Swornicy wychodził Filip Snopek. W pierwszej połowie Scisło nie wykorzystał błędu Piotra Sławika, który zbyt krótko odgrywał głową do Snopka, a w końcówce spotkania w sytuacji sam na sam znów górą był bramkarz Odry.

Mimo że goście stworzyli mniej okazji bramkowych, to mogli ten mecz wygrać. Najbliżej trafienia dla Odry był Mateusz Krupa, który jednak dwukrotnie nie trafił w bramkę w dogodnych sytuacjach.

Swornica Czarnowąsy - Odra Wodzisław 0:0

Odra Wodzisław: Filip Snopek - Artur Gać, Krzysztof Szeja, Piotr Sławik, Wojciech Franiel, Łukasz Reinhard (77' Maciej Rozmus), Paweł Polak, Grzegorz Jakosz, Tomasz Młynek (65' Bartosz Zyguła), Marek Walczak (84' Mateusz Balcer), Mateusz Krupa.