Ostatni bieg juniorów w tym sezonie

2013-04-03, Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
Ponad 400 zawodników i zawodniczek, a wśród nich grupa z MKS-u Wodzisław Śląski. Na Kubalonce rozegrano Ogólnopolskie Spotkania UKS-ów w Biegach Narciarskich.

Najwyżej z naszych młodych sportowców uplasowała się Klaudia Sosna (juniorki E). Bieg na 2 km stylem dowolnym narciarka z Wodzisławia ukończyła na 20 miejscu.

W trwających 3 dni mistrzostwach zorganizowano też biegi techniką klasyczną i biegi sztafetowe, gdzie MKS uplasował się na 9. miejscu w najmłodszej kategorii dziewcząt. Drużyna wystartowała w składzie: Katarzyna Niemirska, Natalia Olczyk, Natalia Załęska, Klaudia Sosna.