Natalia Załęska

0

Bielecka bije rekord w Czechach

Dominika Bielecka zwyciężyła w czeskim Kravare w biegu głównym na dystansie 8,7km. W trzydziestodwuletniej historii tego biegu żadna kobieta nie biegała szybciej na tej trasie.

2014-10-03 07:00 Autor: mkor, źródło: UM, MKS Wodzisław
0

Dobry występ Wodzisławia, a obok Korzeniowski, Sikora, Partyka...

Uczennice Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 3 z Wodzisławia wzięły udział w otwarciu stadionu lekkoatletycznego w Rybniku. Wyników wstydzić się nie muszą.

2014-09-30 17:58 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Bielecka ponad wszystkie. Na taki wynik czekano w Czechach 32 lata!

Dominika Bielecka zanotowała świetny występ w czeskiej Karvinie. Na dystansie 8,7km wygrała tam bieg główny. Co najważniejsze, zrobiła to z wynikiem, jakiego nie udało się osiągnąć żadnej innej kobiecie przez 32 lata historii tych zawodów.

2014-06-23 08:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław: Bielecka udanie żegna zimowy sezon

Dwa pewne zwycięstwa w Zakopanem odniosła Dominika Bielecka. Zawodniczka MKS-u nie miała sobie równych w Finale Biegu na Igrzyska w ramach Pucharu Polski. To były ostatnie zawody w narciarstwie biegowym w tym sezonie.

2014-03-20 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej: jak spisali się nasi?

W Białce Tatrzańskiej rozegrano Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich. Wystąpiła w nich m.in. drużyna MKS-u Wodzisław.

2014-03-13 00:00 Autor: mkor, źródło: skipol, Krzysztof Skorupa
0

Bielecka wraca na drogę zwycięstw

Po Mistrzostwach Świata Juniorów, Dominika Bielecka wróciła do Polski i wzięła udział w Pucharze Roztocza. Najlepsza juniorka w Polsce odniosła dwa zwycięstwa i objęła prowadzenie w Pucharze Polski. Zawody rozegrano w Tomaszowie Lubelskim.

2014-02-18 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa, mkor
Sonia Fulneczek jako zwyciężczyni biegu głównego na 800 metrów
0

Znakomite wyniki narciarek MKS-u Wodzisław

W 8. Międzynarodowym Biegu w Karwinie świetnie spisały się narciarki MKS-u Wodzisław. Na najwyższych miejscach podium stanęły Natalia Załęska i Sonia Fulneczek.

2013-07-26 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa, mkor
0

Z nartami czy bez? Dla Niej bez różnicy

Znakomity występ Natalii Załęskiej w Międzynarodowym Biegu w czeskim Kravare. Narciarka MKS-u Wodzisław zajęła II miejsce w biegu na dystansie 1800m.

2013-06-27 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa, mkor
0

Rydułtowy: dobry występ Załęskiej i Markowskiego

Zawodnicy MKS-u Wodzisław wzięli udział Crossie Rydułtowskim o Puchar Burmistrza Miasta. Najlepiej wypadła Natalia Załęska i Piotr Markowski.

2013-05-09 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa, mkor
0

Biegi: Natalia Załęska wygrywa w Głożynach

To była dobra majówka dla MKS-u Wodzisław Śl. Podczas XVIII Eko Biegu na Głożynach zawodniczki tego klubu zgarnęły trzy pierwsze miejsca.

2013-05-07 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa, mkor