Łukasz Przybyła

W akcji Łukasz Przybyła
0

MKS Wodzisław: wygrali z grypą!

Trzynaste zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Śląska MU-13 odnieśli koszykarze MKS-u Wodzisław. Tym razem pokonali Pogoń Ruda Śląska. W tym meczu musieli sobie radzić bez dwójki podstawowych zawodników – Roberta Szlachty i Szymona Kyrcza. Udanie zastąpili ich inni.

2014-03-09 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
Dawid Moczala
0

Ciężko, ale zwycięsko. MKS wygrywa, Moczała na najwyższych obrotach

To była trudna przeprawa. Koszykarze młodzików MKS-u Wodzisław nie bez problemów pokonali MOKS MOS Katowice 80:65 ( 24:19, 6:19, 26:14, 24:13). Spotkanie rozegrano w Wodzisławiu.

2014-02-26 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Koszykarze MKS-u powołani do kadry wojewódzkiej

Łukasz Laskowski, Patryk Michałowski, Łukasz Przybyła, Rafał i Robert Szlachta - to zawodnicy MKS-u Wodzisław, którzy dostali powołanie na konsultacje kadry wojewódzkiej młodzików. Cała piątka współtworzyła widowisko, w którym MKS zdeklasował rówieśników z Czeladzi, wygrywając aż 131:17.

2014-02-22 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
W powietrzu Patryk Michałowski, zawodnik który zapracował na wyróżnienie w ostatnim meczu
0

MKS Wodzisław: mnóstwo zbiórek, udany powrót Przybyły

Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław MU-13 zanotowali dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Tym razem pewnie pokonali MKS Strzelce Opolskie 77:40.

2014-02-03 21:21 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Młodzicy MKS-u gromią kolejnych rywali

W dziewiątym spotkaniu Mistrzostw Śląska MU-13 koszykarze MKS-u Wodzisław pokonali GTK Gliwice 109:45. Było to siódme zwycięstwo drużyny Marka Malika w tych rozgrywkach.

2013-12-10 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Wodzisławscy koszykarze deklasują zabrzan

Koszykarze MKS-u Wodzisław odnieśli szóste zwyciestwo w rozgrywkach mistrzostw Śląska MU-13. Tym razem pokonali u siebie MKS Zabrze 80:33.

2013-12-06 15:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Koszykarskie derby nie dla Wodzisławia

Jedna wygrana kwarta to za mało. Młodzicy MKS-u Wodzisław przegrali we własnej hali z MKKS Rybnik 66:70.

2013-11-30 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
Robert Szlachta - najwięcej zbiórek z tablic
1

Szlachta w formie, MKS wygrywa po dogrywce

13-letni i młodsi koszykarze MKS-u Wodzisław Śl. pokonali w Rudzie Śląskiej tamtejszą Pogoń 90:85. O czwartym zwycięstwie MKS-u w tych rozgrywkach zadecydowała dogrywka.

2013-11-21 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Młodzicy MKS-u pną się w górę tabeli

Trzecie zwycięstwo w sezonie odnieśli młodzicy MKS-u Wodzisław. Tym razem ekipa Marka Malika pozostawiła w pokonym polu drużynę z Knurowa.

2013-11-09 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław Śląski
0

MKS Wodzisław: zakończyli sezon zasadniczy na 5. miejscu

W Wodzisławiu Śląskim miał miejsce ostatni turniej cyklu o PUCHAR ŚLĄSKA w mini-koszykówce chłopców rocznik 2001. Tym razem zespół MKS Wodzisław gościł MKS Zabrze, Hawajskie Koszule Żory i Pogoń Ruda Śląska.

2013-04-24 11:45 Autor: mkor, Marek Malik