- W takich momentach wychodzi charakter - mówi przed ostatnią prostą sezonu III ligi Grzegorz Jakosz. Jego Odra Wodzisław będzie walczyć o być, albo nie być na tym poziomie rozgrywek.

Odra straciła jednego ze swoich napastników. Mateusz Balcer z powodu kontuzji najprawdopodobniej nie zagra do końca sezonu. Życie jednak nie znosi pustki. Trener Odry wierzy, że w zespole już znalazł się godny zastępca Balcera.

2014-05-09 18:00 Autor: mkor
0

Ważna wygrana Odry

Piłkarze Odry Wodzisław pokonali na wyjeździe Czarnych Otmuchów 3:0! Drużyna Grzegorza Jakosza wszystkie bramki strzeliła po przerwie. Wysokie zwycięstwo jest ważne zwłaszcza dla układu tabeli.

2014-04-12 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Mateusz Balcer (pierwszy z lewej) strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie III ligi
0

Napastnik Odry: teraz jesteśmy lepszym zespołem

Zagrał dobry mecz i ukoronował go bramką. Dla Mateusza Balcera trafienie w wygranym meczu z Pniówkiem było dopiero drugim w tym sezonie. - Jesteśmy lepszym zespołem niż na jesieni - mówił po spotkaniu.

2014-03-24 10:36 Autor: mkor
W drugiej połowie Pniówek jedynie po stałych fragmentach zagrażał bramce Łobaczewskiego
0

Odra Wodzisław udanie rozpoczyna wiosnę

Piłkarze Odry Wodzisław pokonali Pniówka Pawłowice 3:1 w swoim pierwszym tego roku meczu III ligi. Bardzo dobrze zagrali nowi zawodnicy Odry - Marek Sobik i Dawid Hanzel.

2014-03-22 00:00 Autor: mkor
0

Odra Wodzisław demoluje ligowego rywala!

W niesamowitym gazie byli dzisiaj piłkarze Odry Wodzisław, którzy pokonali w meczu sparingowym Polonię Głubczyce aż 7:2. Ta sama Polonia, jesienią zapoczątkowała serię ośmiu ligowych porażek z rzędu wodzisławskiego zespołu. Teraz wydaje się, że demony przeszłości zostały na dobre przegnane.

2014-03-01 21:59 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Mateusz Łobaczewski z tradycyjnym tortem dla piłkarza meczu
1

III liga: Odra wreszcie wygrywa. Gol prawie z połowy boiska!

Odra Wodzisław wreszcie przerwała czarną serię porażek i pokonała u siebie Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0. Jedynego gola zdobył Mateusz Balcer.

2013-10-13 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Czy piłkarze dadzą wreszcie kibicom powody do radości?
0

Odra: o pierwsze zwycięstwo w lepszych nastrojach

Odra Wodzisław zagra dzisiaj z Rekordem Bielsko-Biała w ramach VII kolejki III ligi piłkarskiej. Początek meczu o 16:30.

2013-09-14 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Odra uległa Górnikowi. Fatalny błąd bramkarza

Odra Wodzisław przegrała u siebie z Górnikiem II Zabrze 0-2. To już druga z rzędu porażka naszego zespołu na własnym boisku.

2013-08-27 00:00 Autor: Mateusz Kornas