Piłka nożna

Odra będzie walczyć o kolejne punkty z Kolejarzem Stróże
0

Odra: bój o 6 punktów

23 kwietnia o 16:00 piłkarze Odry stoczą bój "o sześć punktów". Przeciwnikiem będzie Kolejarz Stróże.

2011-04-22 00:00 Autor: SSOW
Za nami 4 kolejka rozgrywek Ligi ROW, która dostarczyła sporo emocji
0

Liga ROW: Marat i Old Stars na czele

Za nami 4 kolejka rozgrywek Ligi ROW, która dostarczyła sporo emocji. W 1 lidze na 1 miejscu umocniła się ekipa Maratu, która w meczu na szczycie tabeli odprawiła z kwitkiem zespół Rymera wygrywając 3: 0.

2011-04-19 00:00 Autor: Redakcja
Tym razem Odra walczyła o punkty na wyjeździe
0

Odra zremisowała z Radzionkowem

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu Odra zremisowała na wyjeździe z Ruchem Radzionków 1:1.

Odra uległa GKP Gorzów 1:3
0

Odra przegrała na własnym boisku 1:3

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała takiego wyniku końcowego. Niestety po przerwie wodzisławianie wyraźnie osłabli i nie dotrzymali roku gorzowianom.

2011-04-11 00:00 Autor: Redakcja
Odra jutro powalczy o kolejne punkty
2

Odra zagra z Gorzowem. Będą też promocje i inne atrakcje

Odra Wodzisław jutro zagra z Gorzowem Wielkopolskim. PZPN dementuje pogłoski o problemach gorzowian z dotarciem na mecz.

2011-04-08 00:00 Autor: Redakcja
Za nami 2 kolejka ligi ROW
0

Faworyci nie zwalniają tempa

Za nami 2 kolejka rozgrywek Ligi ROW. Nie zawodzą faworyci rozgrywek o mistrzostwo Ligi ROW.

2011-04-05 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk
Ruszyły rozgrywki Ligi ROW
0

Ruszyły rozgrywki Ligi ROW !

Po przerwie zimowej wznowiła rozgrywki Liga ROW, która w tym sezonie liczy 26 drużyn. W 1 lidze gra 12 drużyn, natomiast w rozgrywkach 2 ligi bierze udział 14 drużyn.

2011-03-30 00:00 Autor: T.Kowalczuk
W kwietniu rusza 14. edycja najstarszej amatorskiej ligi piłkarskiej RALP w Rybniku
1

Trwają zapisy do amatorskiej ligi piłkarskiej

Można się jeszcze zapisać do Rybnickiej Amatorskiej Ekstra Ligi Piłkarskiej.

2011-03-16 00:00 Autor: Redakcja
Odra przegrała z Wartą Poznań 1:3
0

Odra Wodzisław: w rundzie wiosennej wciąż bez punktu

Nie udało się wodzisławianom zdobyć pierwszych punktów w rundzie wiosennej. W sobotnie popołudnie w meczu 19 kolejki piłkarskiej I ligi Odra Wodzisław uległa Warcie Poznań 1:3.

2011-03-14 00:00 Autor: Redakcja
Piast Gliwice pokonał Odrę Wodzisław
0

Wodzisław: Piast pokonał Odrę

Inauguracja rundy wiosennej była w Wodzisławiu wyjątkowa. Na stadionie przy Bogumińskiej zmierzyli się piłkarze Piasta Gliwice i Odry Wodzisław. I to Piast wystąpił w roli gospodarza, ponieważ aż do zakończenia stadionu w Gliwicach rozgrywa mecze właśnie na wodzisławskiej murawie.

2011-03-07 00:00 Autor: Redakcja