zamknij

Sport i rekreacja

Piłka nożna: jak grały nasze zespoły w weekend?

2018-08-20, Autor: tora

Przedstawiamy komplet wyników naszych zespołów z weekendu.

Rodzynek w IV lidze – MKP Odra Centrum zremisowała na wyjeździe, efektowne zwycięstwa odniosły m.in. Odra Wodzisław i Unia Turza Śląska w derbach gminy Gorzyce.

Reklama

Haiz IV liga 2018/2019, grupa: śląska II
LKS Goczałkowice - MKP Odra Centrum 1:1 (1:0)
Płomień Połomia – Wilki Wilcza 0:3

>>>Przeczytaj relację z meczu LKS Goczałkowice - MKP Odra Centrum<<<

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P

Bramki

1.

Drzewiarz Jasienica

3

9

3

0

0

8-2

2.

LKS Bełk

3

9

3

0

0

9-6

3.

MRKS Czechowice-Dziedzice

3

7

2

1

0

8-2

4.

Kuźnia Ustroń

3

7

2

1

0

4-2

5.

LKS Czaniec

3

6

2

0

1

3-2

6.

Unia Racibórz

3

5

1

2

0

4-2

7.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała

3

5

1

2

0

6-5

8.

GKS II Tychy

3

4

1

1

1

3-5

9.

Wilki Wilcza

3

3

1

0

2

7-6

10.

Dąb Gaszowice

3

3

1

0

2

3-5

11.

Odra Centrum Wodzisław Śląski

3

2

0

2

1

3-4

12.

GKS Radziechowy-Wieprz

3

1

0

1

2

3-5

13.

Polonia Łaziska Górne

3

1

0

1

2

1-3

14.

LKS Goczałkowice Zdrój

3

1

0

1

2

3-5

15.

Spójnia Landek

3

1

0

1

2

2-5

16.

Płomień Połomia

3

1

0

1

2

1-9

Klasa okręgowa Zina 2018/2019, grupa: Katowice II
Naprzód Rydułtowy – Piast II Gliwice 0:3

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

Jedność 32 Przyszowice

3

9

3

0

0

15-2

2.

Unia Książenice

3

9

3

0

0

13-2

3.

Piast II Gliwice

3

7

2

1

0

7-3

4.

Rymer Rybnik

3

6

2

0

1

4-4

5.

Sośnica Gliwice

3

6

2

0

1

6-3

6.

Tęcza Wielowieś

3

6

2

0

1

5-5

7.

Pierwszy Chwałowice

3

6

2

0

1

8-5

8.

KS 94 Rachowice

3

6

2

0

1

5-2

9.

Czarni Pyskowice

3

4

1

1

1

4-4

10.

MKS Czerwionka

3

4

1

1

1

8-10

11.

Naprzód Lipiny

3

3

1

0

2

1-9

12.

Zameczek Czernica

3

2

0

2

1

2-4

13.

Orzeł Mokre

3

1

0

1

2

6-11

14.

Przyszłość Ciochowice

3

0

0

0

3

2-6

15.

Naprzód Rydułtowy

3

0

0

0

3

3-11

16.

ROW 1964 II Rybnik

3

0

0

0

3

1-9


Klasa okręgowa Zina 2018/2019, grupa: Katowice III
Odra Wodzisław Śląski – LKS 1908 Nędza 5:0 >>>relacja<<<>>>zdjęcia<<<
Naprzód Czyżowice – LKS Krzyżanowice 1:1
Gwiazda Skrzyszów – Polonia Marklowice 1:0
Granica Ruptawa – Przyszłość Rogów 6:1
Forteca Świerklany – Naprzód Syrynia 6:0
KS Kornowac – Silesia Lubomia 2:5
Unia Turza Śląska – Czarni Gorzyce 3:0 >>>kliknij i przeczytaj relację<<<

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P

Bramki

1.

Forteca Świerklany

3

9

3

0

0

12-2

2.

Unia Turza Śląska

3

9

3

0

0

9-1

3.

Odra Wodzisław Śląski

3

7

2

1

0

8-2

4.

Gwiazda Skrzyszów

3

7

2

1

0

5-0

5.

Silesia Lubomia

3

6

2

0

1

8-6

6.

Czarni Gorzyce

3

6

2

0

1

9-4

7.

Granica Ruptawa

3

6

2

0

1

9-3

8.

Naprzód Borucin

3

5

1

2

0

8-4

9.

LKS Krzyżanowice

3

4

1

1

1

4-3

10.

Naprzód Czyżowice

3

4

1

1

1

5-5

11.

LKS 1908 Nędza

3

4

1

1

1

7-11

12.

Naprzód Syrynia

3

1

0

1

2

0-8

13.

KS Kornowac

3

0

0

0

3

6-12

14.

Rafako Racibórz

3

0

0

0

3

1-8

15.

Polonia Marklowice

3

0

0

0

3

0-10

16.

Przyszłość Rogów

3

0

0

0

3

2-14

Klasa A 2018/2019, grupa: Racibórz
LKS Pawłów - Naprzód Zawada 11:0
Górnik Pszów - KS 1905 Krzanowice 1:3

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

LKS Tworków

3

9

3

0

0

12-4

2.

KS 1905 Krzanowice

3

9

3

0

0

7-1

3.

Czarni Nowa Wieś

3

7

2

1

0

12-6

4.

LKS Studzienna

3

7

2

1

0

9-4

5.

KS Kuźnia Raciborska

3

7

2

1

0

7-5

6.

LKS Pawłów

3

6

2

0

1

15-3

7.

Buk Rudy Wielkie

3

6

2

0

1

6-3

8.

Płomień Kobyla

3

5

1

2

0

9-7

9.

LKS Brzezie

3

4

1

1

1

4-5

10.

Start Pietrowice Wielkie

3

4

1

1

1

2-5

11.

LKS Lyski

3

1

0

1

2

4-7

12.

LKS Raszczyce

3

1

0

1

2

3-8

13.

Naprzód Zawada

3

1

0

1

2

2-14

14.

LKS Chałupki

3

0

0

0

3

6-12

15.

Zgoda Zawada Książęca

3

0

0

0

3

4-11

16.

Górnik Pszów

3

0

0

0

3

3-10

Klasa A Football Center 2018/2019, grupa: Rybnik
Wicher Wilchwy – Górnik Boguszowice 6:2
LKS Baranowice – Polonia Łaziska Rybnickie 0:1
MKS 32 Radziejów – Górnik Radlin 5:2

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

Wicher Wilchwy

3

9

3

0

0

20-3

2.

MKS 32 Radziejów

3

9

3

0

0

11-5

3.

Jedność Jejkowice

3

6

2

0

1

8-6

4.

Polonia Łaziska Rybnickie

3

6

2

0

1

3-3

5.

Płomień Ochojec

3

6

2

0

1

6-3

6.

Górnik Radlin

3

6

2

0

1

7-7

7.

Polonia Niewiadom

3

6

2

0

1

13-3

8.

Borowik Szczejkowice

3

6

2

0

1

10-11

9.

LKS Baranowice

3

4

1

1

1

6-5

10.

TKKF Zuch Orzepowice

3

3

1

0

2

6-6

11.

MKS Żory

3

3

1

0

2

5-5

12.

Górnik Boguszowice

3

3

1

0

2

6-11

13.

Dąb Dębieńsko

3

3

1

0

2

4-13

14.

LKS II Bełk

3

1

0

1

2

6-9

15.

Sygnały Gotartowice

3

0

0

0

3

3-9

16.

KP Kamień

3

0

0

0

3

3-18

Klasa B 2018/2019, grupa: Racibórz
Rozwój Bełsznica – LKS Górki Śląskie 1:4
Przyszłość II Rogów – Czarni II Gorzyce 2:3
Naprzód 37 Krzyżkowice – LKS Adamowice 1:1
Wypoczynek Buków – Dąb II Gaszowice 4:0
LKS Owsiszcze – Odra Nieboczowy 0:0

 

Nazwa.

M.

Pkt

Z.

R.

P

Bramki

1.

LKS Górki Śląskie

3

9

3

0

0

15-2

2.

LKS Owsiszcze

3

7

2

1

0

7-1

3.

Odra Nieboczowy

3

7

2

1

0

4-1

4.

LKS 07 Markowice

3

7

2

1

0

7-0

5.

Wypoczynek Buków

3

7

2

1

0

8-3

6.

LKS Adamowice

3

4

1

1

1

8-6

7.

Naprzód 37 Krzyżkowice

3

4

1

1

1

5-5

8.

LKS Zabełków

3

4

1

1

1

4-5

9.

Rozwój Bełsznica

3

4

1

1

1

5-7

10.

LKS Grzegorzowice

3

4

1

1

1

5-8

11.

LKS Gamów

3

3

1

0

2

8-11

12.

Ocice Racibórz

3

3

1

0

2

2-6

13.

Czarni II Gorzyce

3

3

1

0

2

9-10

14.

LKS Ruda Kozielska

3

1

0

1

2

2-5

15.

Dąb II Gaszowice

3

0

0

0

3

2-11

16.

Przyszłość II Rogów

3

0

0

0

3

2-12

Klasa B 2018/2019 grupa Rybnik
Olza Godów – KS Szczerbice 1:1
Ruch Stanowice – Płomień II Połomia 2:4
Start Mszana – Żar Szeroka 2:1
Orzeł Jankowice – Inter Krostoszowice 2:2
KS 25 Kokoszyce – TKKF Jedność Grabownia 0:3
Iskra Rowień – KS 27 Gołkowice 4:1

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P

Bramki

1.

Iskra Rowień

1

3

1

0

0

4-1

 

Orzeł Palowice

1

3

1

0

0

4-1

3.

TKKF Jedność Grabownia

1

3

1

0

0

3-0

4.

Płomień II Połomia

1

3

1

0

0

4-2

5.

Start Mszana

1

3

1

0

0

2-1

6.

Orzeł Jankowice

1

1

0

1

0

2-2

 

Inter Krostoszowice

1

1

0

1

0

2-2

8.

Olza Godów

1

1

0

1

0

1-1

 

KS Szczerbice

1

1

0

1

0

1-1

10.

Żar Szeroka

1

0

0

0

1

1-2

11.

Ruch Stanowice

1

0

0

0

1

2-4

12.

Płomień Czuchów

1

0

0

0

1

1-4

 

KS 27 Gołkowice

1

0

0

0

1

1-4

14.

KS 25 Kokoszyce

1

0

0

0

1

0-3

 

 

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Wilchwer 2018-08-21 16:35:01

    Wicher na czele!

    1 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Będziesz głosować w wyborach samorządowych?






Oddanych głosów: 208