Zwycięska passa trwa. Unia Turza wygrywa z Bojszowami

2015-09-14, Autor: mkor, źródło: Unia Turza
Sześć kolejek i sześć zwycięstw – to bilans podopiecznych Jana Adamczyka, którzy wczoraj pewnie wygrali 3:0 z GTS-em Bojszowy.

Unia Turza tego dnia potwierdziła swoją wysoką formę i bez najmniejszych kłopotów rozprawiła się ze swoim przeciwnikiem. Już w 14. minucie wynik otworzył Sebastian Markiewicz. Bojszowianie praktycznie nie istnieli na boisku i w ciągu całego spotkania oddali tylko dwa celne strzały na bramkę strzeżoną przez Marcina Musioła.W drugiej połowie gospodarze nie spoczęli na laurach i stwarzali sobie kolejne sytuacje. Na listę strzelców wpisali się kolejno Piotr Szymiczek i Paweł Polak. Taki wynik sprawia, iż turzanie mają już pięć oczek przewagi nad drugim zespołem w tabeli, Krupińskim Suszec.
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0