Michał Adamczyk

Drugie miejsce klubu Naprzód Czyżowice na turnieju w Niemczech
0

Jeszcze przed końcem 2016 roku piłkarze klubu Naprzód Czyżowice wzięli udział w turnieju halowej piłki nożnej rozgrywanym w Niemczech. Drużyna seniorów doszła do finału rozgrywek.

2017-01-11 23:45 Autor: df, źródło: Naprzód Czyżowice
0

Wodzisławscy koszykarze odebrali złote medale

Podczas tegorocznej Śląskiej Gali Koszykówki, która odbyła się w Katowicach, koszykarze MKS Wodzisław Śląski zostali uhonorowani złotymi medalami, wywalczonymi w sezonie 2014/15.

2015-06-16 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław zajmuje szóste miejsce w finałach Mistrzostw Polski!

W Toruniu odbyły się finały Mistrzostw Polski młodzików starszych w koszykówce, w których udział wziął zespół MKS Wodzisław i ostatecznie zajął szóste miejsce.

2015-06-15 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Wodzisław mistrzem Śląska w koszykówce!

Zwycięstwem nad rówieśnikami z Rybnika, koszykarze MKS-u Wodzisław zapewnili sobie ostatecznie mistrzostwo Śląska młodzików starszych w sezonie 2014/2015. To pokazuje, że zespół prowadzony przez Marka Malika rozwija się znakomicie. To również sukces szkoły, która stwarza uczniom warunki do treningów.

2015-03-12 12:25 Autor: mkor, źródło:mat. pras.
0

Koszykarze MKS-u zdobyli Rybnik

Mimo słabej pierwszej kwarty, drużyna MKS-u Wodzisław zdołała wygrać wyjazdowy mecz w Rybniku. To już 14. zwycięstwo ekipy Marka Malika w rozgrywkach. Jego drużyna walczy o mistrzostwo Śląska w kategorii do lat 13.

2014-03-19 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
W akcji Łukasz Przybyła
0

MKS Wodzisław: wygrali z grypą!

Trzynaste zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Śląska MU-13 odnieśli koszykarze MKS-u Wodzisław. Tym razem pokonali Pogoń Ruda Śląska. W tym meczu musieli sobie radzić bez dwójki podstawowych zawodników – Roberta Szlachty i Szymona Kyrcza. Udanie zastąpili ich inni.

2014-03-09 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
W powietrzu Patryk Michałowski, zawodnik który zapracował na wyróżnienie w ostatnim meczu
0

MKS Wodzisław: mnóstwo zbiórek, udany powrót Przybyły

Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław MU-13 zanotowali dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Tym razem pewnie pokonali MKS Strzelce Opolskie 77:40.

2014-02-03 21:21 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Wodzisławscy koszykarze deklasują zabrzan

Koszykarze MKS-u Wodzisław odnieśli szóste zwyciestwo w rozgrywkach mistrzostw Śląska MU-13. Tym razem pokonali u siebie MKS Zabrze 80:33.

2013-12-06 15:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Koszykarskie derby nie dla Wodzisławia

Jedna wygrana kwarta to za mało. Młodzicy MKS-u Wodzisław przegrali we własnej hali z MKKS Rybnik 66:70.

2013-11-30 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Młodzicy MKS-u pną się w górę tabeli

Trzecie zwycięstwo w sezonie odnieśli młodzicy MKS-u Wodzisław. Tym razem ekipa Marka Malika pozostawiła w pokonym polu drużynę z Knurowa.

2013-11-09 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław Śląski