Piłka nożna kobiet Wodzisław

Jak poszło zawodniczkom SWD w futsalowym turnieju?
0

W ostatni weekend odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu U-17 kobiet. Zawodniczki SWD Wodzisław Śląski turniej zakończyły z jednym zwycięstwem i ostatecznie nie wyszł z grupy.

2023-01-18 09:00 Autor: kb
SWD wygrywa z ROW-em. 9 bramek w Rogowie
0

Świadkami piłkarskiej strzelaniny byli kibice zgromadzeni na boisku w Rogowie, gdzie drugi zespół SWD Wodzisław Śląski podejmował rezerwy ROW-u Rybnik. Do przerwy wodzisławianki przegrywały 2:3, ale po przerwie zdołały doprowadzić najpierw do wyrównania, a ostatecznie wygrać mecz 6:3. To ostatni mecz rezerw w tym sezonie.

2022-10-12 16:00 Autor: KB, źródło: SWD Wodzisław Śląski
Mecz zakończył się w 19. minucie. Zawodniczki SWD-u wygrywały 4:0
0

W niedzielę zawodniczki SWD II Wodzisław Śląski zagrały na wyjeździe z Wisłą Skoczów. Mecz zakończył się w 19. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy. Spotkanie zostało przerwane przy stanie 4:0 dla zawodniczek SWD.

2022-10-04 15:00 Autor: KB
Wojewódzki Puchar Polski dla SWD Wodzisław Śląski
0

SWD II Wodzisław Śląski zwyciężył w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski. W środę piłkarki z Wodzisławia nie dały żadnych szans rywalkom z Tychów i pewnie pokonały GKS 5:0. Bohaterką meczu była niewątpliwie Roksana Gulec, która zdobyła aż 4 bramki.

2022-09-30 15:00 Autor: KB
Wygrana w Łodzi. SWD Wodzisław Śląski na podium rozgrywek
0

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski mierzyły się wczoraj na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli, UKS-em SMS-em II Łódź. Spotkanie nie należało do najłatwiejszych, ale ostatecznie to wodzisławianki wygrały i z kompletem punktów wrociły do naszego miasta.

2022-09-26 18:00 Autor: KB, źródło: SWD Wodzisław Śląski
Dwa mecze w kadrze Anny Krakowiak. Polki wygrały z Estonkami
0

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Reprezentacja Polski do lat 17 pewnie pokonała swoje rywalki z Estonii. W meczach rozgrywanych w Tallinie na boisku pojawiła się zawodniczka SWD Wodzisław Śląski, Anna Krakowiak.

2022-09-06 14:00 Autor: KB, źródło: Łączy nas piłka
Udana inauguracja. Piłkarki SWD wygrywają w Siennej
0

W pierwszej kolejce rozgrywek I ligi kobiet piłkarki SWD Wodzisław Śląski pokonały na wyjeździe zespół UKS 3 Weronica Staszówka Jelna 3:2. Hat-trickiem popisała się Patrycja Sarapata, a ostatnią bramkę zdobyła w 80. minucie meczu. Teraz przed drużyną z Wodzisławia mecz z Rekordem Bielsko-Biała.

2022-08-17 13:00 Autor: KB
SWD Wodzisław: pożegnanie z Pucharem Polski
0

W 1/16 Pucharu Polski zespół SWD Wodzisław zmierzył się z Rekordem Bielsko-Biała. Wodzisławianki przegrały 2:3 i tym samym pożegnały się z Pucharem Polski.

2021-11-23 11:00 Autor: IM, źródło: SWD Wodzisław Śląski
Ludzie z pasją: najbardziej motywują mnie boiskowe zwycięstwa
3

Jest piłkarką SWD Wodzisław i właśnie wróciła ze zgrupowania reprezentacji, jej wzorem jest Philipp Lahm – chociaż jak sama mówi – najbardziej ceni Ewelinę Kamczyk. Na początku grała w piłkę z chłopakami na osiedlowym boisku a dziś marzy o grze w Lidze Mistrzyń, poznajcie Katje Skupień.

2018-02-18 11:41 Autor: PS