zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Grzegorz Oślizło 2020-08-04 16:23:41

  Primo , ten co rozwalił te auta jest policjantem i powinien pokryć wszystkie koszta tej naprawy a teraz z kolegami wymyślili żeby obarczyć dziewczynę która czekała by skręcić . Czemu ona winna jest a mało tego za nią stało auto bo czekało by skręciła i panowie z drogówki kazali mu odjechać bo po co świadkowie. Sprawa w sądzie a ten gość pokryje wszystkie odszkodowania i zadosc uczyni dziewczynie której chce wcis jej winę. Niech tylko się chłop cieszy że nie zabił tym autem nikogo.

 • ~jan277 2020-08-03 16:18:38

  a droga na Grodzisku jak niema zrobiona tak niema wstyd 21 wieku takie dziury....

 • ~Jerzy Porwoł 2020-08-03 11:37:38

  A to ciekawe stwierdzenie:
  "Do tej pory bardzo dobrze się to nam udawało – powiedział Bondar"
  ...nie biorąc pod uwagę wiele absurdów, jak i jego zdania o możliwości odmowy obsługi klienta, który jest np. zwolniony z obowiązku zasłaniania ust i nosa.
  patrz:
  "ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii
  § 18. ust. 3
  Obowiązku określonego w ust. 1 i 2 nie stosuje się w przypadku:
  pkt. 3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane; "

 • ~Radek Adam 2020-08-01 22:44:25

  ... najlepiej zamontować grzałkę na prąd elektryczny wytwarzany z węgla. Taki sobie łańcuszek zdarzeń ...

 • ~Katrina04 2020-08-01 19:00:24

  Jakie więcej niż 200 zł?
  Sam bredzisz.
  I skąd wiesz że sprawców było dwóch?

 • ~P-S 2020-08-01 10:18:29

  Gdzie mijasz się z prawdą ? Piszesz że dostał 200 zł mandatu i NIEWINNY. Skoro dostał., to chyba WINNY. Bo gratis mandatów nie dają. Dwa- wcale nie dostał 200 zł tylko więcej. A z czyjego OC pójdzie odszkodowanie ? Proste od lat...z OC SPRAWCY. Więc jak jest och dwóch, to od tych dwóch.

 • ~pomysłowy 2020-07-31 15:22:54

  Nie dawno próbowałem przekonać sąsiada planującego zakup samochodu za 70 tyś., że może powinien pomyśleć nad innym ulokowanie pieniędzy, wiedząc, że co wieczór siedzi w kotłowni.
  Po godzinie zasypywania argumentami zrozumiałem, że szybciej przekonam żyda do islamu.

 • ~kristof 2020-07-31 07:56:51

  A z którego odszkodowania OC pójdą wypłaty? Wskaż, gdzie mijam się z prawdą? Dziwne, że policjanci z kierowcą Audi mówili sobie na Ty i uprawiali śmiechy, chichy, jednocześnie naskakując na dziewczynę. To normalne?

 • ~P-S 2020-07-31 06:26:54

  Niejaki
  ~kristof bredzi:

  "staranował cztery auta i co...mandat 200 zł i niewinny. Ot nasza dzielna służba, wybronili swojego"

  Niewinny i mandat dostał ? Poza tym tam było dwóch winnych i dwóch ukaranych. Panienka co skręcała i ten z Audi co wyprzedzał. Współwina. Ale co tam, niejaki ~kristof woli bełkotać nie znając faktów...

 • ~Rychu 2020-07-30 13:31:21

  Jeśli było tak, jak pisze ~kristof, to szkoda dziewczyny, ale z drugiej strony może wszyscy wyciągną z tego wypadku jakieś wnioski. Dziewczyna, że trzeba patrzeć w lusterkach, bo pełno wariatów jeździ po drogach, którzy przepisy mają za nic, a ten co zobaczył kawałek prostej drogi i teraz sobie polatał wpadając na parking, może zacznie myśleć i przewidywać skutki swoich głupich manewrów na drodze. Niestety przez takich kierowców wkrótce nam podniosą ceny mandatów pewnie z 10x, bo wypadków statystycznie jest mniej, ale rośnie liczba ofiar, czyli są poważniejsze w skutkach, co widać w informacjach - kiedyś nie był tylu karamboli na kilka samochodów.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy najmłodsi uczniowie mogą czuć się bezpiecznie w drodze do szkoły?Oddanych głosów: 124