Tomasz Bąkowski

0

Okręgówka: lider z Gołkowic wygrywa w Połomii

Płomień Połomia nie dał rady urwać punktów liderowi ligi okręgowej KS 27 Gołkowice. Na boisku w Połomii było 0:2 dla gości.

2014-04-12 00:00 Autor: mkor
0

Porażka Odry z rezerwami Ruchu Chorzów

W meczu sparingowym Odra uległa drugiej drużynie Ruchu Chorzów 1-3. Gra toczyła się na boisku przy ul. Skrzyszowskiej.

2013-07-18 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Tomaszowi Bąkowskiemu przybył konkurent do składu
0

Pierwszy transfer Odry

Dzisiaj bramkarzowi Odry Wodzisław - Tomaszowi Bąkowskiemu, przybył konkurent. Szeregi zespołu zasilił Mateusz Łobaczewski.

2013-07-16 00:00 Autor: mkor
Piotr Górnicki strzelił swojego pierwszego gola w sezonie
0

29. kolejka III ligi: Odra przegrała w II połowie

Odra Wodzisław przegrała na boisku Polonii Łaziska Górne 1-3. Swojego pierwszego gola w sezonie strzelił Piotr Górnicki.

2013-06-21 13:23 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Minimalna porażka Odry

Odra Wodzisław przegrała na wyjeździe z BKS-em Stal Bielsko-Biała 0-1. W meczu długo utrzymywał się bezbramkowy remis, ale faworyzowani gospodarze dopięli wreszcie swego.

2013-06-06 00:00 Autor: mkor, źródło: BKS Stal Bielsko-Biała
Marcin Staszewski strzelił swojego drugiego gola w tym roku
0

Remis Odry w Głubczycach

W spotkaniu 24. kolejki grupy opolsko-ślaskiej, Odra Wodzisław zremisowała na wyjeździe z Polonią Głubczyce 1-1. Bramkę dla wodzisławian strzelił w pierwszej odsłonie meczu Marcin Staszewski.

2013-05-12 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Rafał Czogalik wszedł na boisko, ale nie pomógł odrobić strat
0

Bezradna Odra przegrywa z wiceliderem

W 23. kolejce ligi okręgowej Odra Wodzisław przegrała u siebie z Odrą Opole 0-2. - Goście zaprezentowali dojrzalszy futbol - powiedział po meczu opiekun wodzisławian, Piotr Sowisz.

2013-05-06 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Krakowski katem ofensywnej Odry

Sporo sytuacji, odważna gra i... zero punktów. Odra Wodzisław przegrała na wyjeździe ze Szczakowianką Jaworzno 0-1. Jedynego gola w 90 minucie meczu strzelił Adam Krakowski.

2013-04-29 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Jan Woś komplementował Odrę po meczu
0

Woś pokonuje Odrę

Porażka po niezłej grze. Piłkarze Odry Wodzisław przegrali u siebie z faworyzowaną Skrą Częstochowa 0-1, chociaż na boisku nie było widać różnicy pomiędzy oboma zespołami. W roli trenera Odry zadebiutował Piotr Sowisz.

2013-04-20 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Tomasz Bąkowski w Czańcu zaprezentował się rewelacyjnie
2

Odra remisuje w Czańcu. Świetny Bąkowski

Kolejny punkt do swojego konta mogą dopisać piłkarze Odry, którzy zremisowali z LKS-em Czaniec 1:1. W 39. minucie po "główce" Mateusza Krupy wodzisławianie wyszli na prowadzenie, a 10 minut przed końcem do remisu z rzutu karnego doprowadził Maciej Żak.

2012-10-14 00:00 Autor: gs